Realizační tým


Bc. Lucie Zdvíhalová - Pracovní konzultant

Nadšený personalista, HR specialista. Personalistice se věnuje zatím 7 let a zároveň je i jejím koníčkem. Vystudovala Psychologii a Speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze a dále se vzdělává v personálním managementu, mzdovém účetnictví, pracovním právu a psychologii. Pracovala jako HR specialista pro firmy v oblasti facility managementu, gastronomie, věnovala se také náboru na administrativní pozice a péči o zaměstnance a jejich rozvoji.

Mezi její největší záliby patří cestování & kulinářské umění různých kuchyní světa, vaření, vše okolo přírody, fotografování, cyklistika dlouhé trasy, plavání, fitness & posilování. Volný čas úplně nejraději tráví aktivním pohybem v přírodě a výlety
v horách a lesích.


PhDr. Mgr. Eva Lokšová, MBA - Pracovní konzultant

Mentorka, koučka, konzultantka, lektorka měkkých a manažerských dovedností. Pracovní zkušenosti získávala jak ve státní, tak v soukromé sféře. Posledních 17 let se věnuje oblasti řízení a rozvoje lidí a vzdělávání dospělých. Několik let pracovala jako ředitelka personálního odboru, vedla útvar vzdělávání a profesního rozvoje v soukromé společnosti a působila rovněž jako ředitelka neziskové organizace. Od roku 2011 se věnuje koučování, mentorinku, poradenství a vzdělávání dospělých.
V posledních letech se podílela rovněž na projektech podporujících dlouhodobě nezaměstnané občany formou poradenství
a trénováním dovedností potřebných pro uplatnění na trhu práce.

Volný čas tráví ráda v přírodě, v pohorkách nebo na kole, s rodinou nebo přáteli. Dlouhodobě se osobně i profesně zajímá
o osobní rozvoj a zdravý životní styl.


Lektorský tým 

Mgr. Kateřina Mikanová - lektorka kurzů Soft-skills

Lektorka měkkých dovedností, konzultantka, fundraiserka
v neziskové organizaci a v neposlední řadě neformálně pečující maminka dvou dětí. Lektorské a instruktorské práci se věnuje od začátku své kariéry, pracovala jak se skupinami středoškolských a vysokoškolských studentů, tak i s pracovními týmy, skupinami talentů či manažery. Zkušenosti sbírala i jako personalistka v logistice, řadu let byla obchodní ředitelkou vzdělávací společnosti.

V posledních letech se její prioritou stala rodina.
A skloubení částečné práce, péče o děti a kvalitně stráveného rodinného času považuje za dosud největší výzvu. 

JUDr. Jana Kratěnová - lektorka právních kurzů

Lektorka právních kurzů v oblastech, s nimiž neformální pečující často přichází do styku. Zde patří například právo sociálního zabezpečení (například příspěvky pro děti se zdravotním znevýhodněním), pracovní právo (zejména sladění neformální péče a výdělečné činnosti) a školská legislativa (umístění dítěte se zdravotním znevýhodněním do škol, včetně integrace, individuální vzdělávací plány, aj.).

Jako neformální pečující rodič má ve výše uvedených oblastech i řadu vlastních zkušeností. Kromě odborného sdělení tak nabízí i schopnost empatického náhledu na konkrétní dotaz.

Ing. Karel Pavka, MBA - lektor kurzů marketingu

Svůj profesní život jsem zasvětil obchodu a marketingu, kde jsem přes 20 let působil na různých top manažerských pozicích velkých korporací. Mám bohaté zkušenosti
v oblastech KAM managementu, řízení obchodních týmů, business developmentu, vyjednávání kontraktů, uvedení nového produktu na trh, kampaněmi, corporate & legal, hledání investora atd. V posledních letech jsem se zaměřil
na oblast online marketingu a nakonec jsem v tomto segmentu koupil již zaběhlou agenturu, kterou
v současnosti i řídím. Ve volném čase se také příležitostně věnuji koučingu a mentoringu.


Jsem ženatý a mám 3 děti, se kterými rád trávím čas na kole, inlinech, kajaku nebo lyžích. Mám rád cestování, hudbu (digeridoo, handpan, bubny), japonské čaje
a kendo. 

Ing. Aleš Šturza - lektor využití AI
v marketingu

Jako marketér s téměř třídekádovou praxí, se v poslední době ponořil do světa umělé inteligence. Zkoumá její přínosy pro uživatele a hledá způsoby, jak je nejlépe využít
v marketingových strategiích. Specializuje se na optimalizaci pro vyhledávače, kde zajišťuje, aby webové stránky dosahovaly vyšších pozic ve vyhledávání. S pomocí AI rozvíjí efektivní strategie obsahu, které oslovují cílové publikum a zvyšují zapojení uživatelů.

Mimo profesní život je vášnivým motorkářem a milovníkem pobytu v přírodě, kde se věnuje sportům jako je horolezectví, cyklistika, běh na lyžích a skialpinismus.

Mgr. Lucie Budíková - lektor kurzů marketingu

Lektorka žije sociálními sítěmi každý den již přes 10 let. Má zkušenosti se správou velkých i malých profilů, rozličných strategií, reklamních kampaní a reportingů na Facebooku a Instagramu.

Pracovala pro značky jako Lentilky, Hellmann's, Barbie, Hot Wheels, Gondíci s.r.o., Komorní divadlo Kalich, Pomozte dětem a další. Začínala v komunikační agentuře, potom přešla na práci na volné noze a založila malou firmu. Ve volném čase školí a konzultuje.