Realizační tým


Bc. Lucie Zdvíhalová - Pracovní konzultant

Nadšený personalista, HR specialista. Personalistice se věnuje zatím 7 let a zároveň je i jejím koníčkem. Vystudovala Psychologii a Speciální pedagogiku na Univerzitě Karlově v Praze a dále se vzdělává v personálním managementu, pracovním právu a psychologii. Pracovala jako HR specialista pro firmy v oblasti facility managementu, gastronomie, věnovala se také náboru na administrativní pozice a péči o zaměstnance.

Mezi její největší záliby patří cestování & kulinářské umění různých kuchyní světa, vaření, vše okolo přírody, cyklistika dlouhé trasy, plavání, fitness a turistika po horách a lesích.


PhDr. Mgr. Eva Lokšová, MBA - Pracovní konzultant

Mentorka, koučka, konzultantka, lektorka měkkých a manažerských dovedností. Pracovní zkušenosti získávala jak ve státní, tak v soukromé sféře. Posledních 17 let se věnuje oblasti řízení a rozvoje lidí a vzdělávání dospělých. Několik let pracovala jako ředitelka personálního odboru, vedla útvar vzdělávání a profesního rozvoje v soukromé společnosti a působila rovněž jako ředitelka neziskové organizace. Od roku 2011 se věnuje koučování, mentorinku, poradenství a vzdělávání dospělých. V posledních letech se podílela rovněž na projektech podporujících dlouhodobě nezaměstnané občany formou poradenství a trénováním dovedností potřebných pro uplatnění na trhu práce.

Volný čas tráví ráda v přírodě, v pohorkách nebo na kole, s rodinou nebo přáteli. Dlouhodobě se osobně i profesně zajímá o osobní rozvoj a zdravý životní styl.


Lektorský tým 

Mgr. Kateřina Mikanová - lektorka kurzů Soft-skills

Lektorka měkkých dovedností, konzultantka, fundraiserka v neziskové organizaci a v neposlední řadě neformálně pečující maminka dvou dětí. Lektorské a instruktorské práci se věnuje od začátku své kariéry, pracovala jak se skupinami středoškolských a vysokoškolských studentů, tak i s pracovními týmy, skupinami talentů či manažery. Zkušenosti sbírala i jako personalistka v logistice, řadu let byla obchodní ředitelkou vzdělávací společnosti.

V posledních letech se její prioritou stala rodina. A skloubení částečné práce, péče o děti a kvalitně stráveného rodinného času považuje za dosud největší výzvu. 

JUDr. Jana Kratěnová - lektorka právních kurzů

Právním oblastem, s nimiž neformální pečující přichází do styku – zejména vybrané oblasti pracovního práva, práva sociálního zabezpečení a školské legislativy; částečně také antidiskriminační právo a zdravotnické právo – se věnuje v posledních pěti letech, kdy je sama neformálně pečujícím rodičem. Na výzvy související s péčí tak nahlíží z obou stran, jako právnička i jako pečující. V nedávné minulosti spoluzaložila neziskovou organizaci Autis Juris, z.ú. Její snahou je ulehčit a zjednodušit život pečujícím tak, aby měli dost sil pečovat o své děti.